УДК, ББК, авторський знак

pageЗгідно з ДСТУ 4861:2007 “Інформація та документація. Видання. Вихідні відомості”, вихідні відомості кожного видання повинні містити т.зв. „шифр зберігання видання“, який складається з класифікаційних індексів Універсальної десяткової класифікації (УДК), Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) та авторського знака. Один і той самий шифр зберігання проставляється на весь тираж одного видання і розміщується у верхньому лівому куті звороту титульного аркуша видання у такій послідовності:

           УДК – пробіл – шифр
           ББК – пробіл – шифр
           авторський знак (починається під першою цифрою індексу ББК).

Індекси УДК і ББК визначають за темою (змістом) видання. Незважаючи на те, що УДК і ББК інколи вважаються лише “бібліотечними” кодами, вони мають більш широке коло використання: вони повинні максимально точно відобразити зміст видання та забезпечити в подальшому його швидкий та легкий пошук не лише в Україні, а й у світі.

Шифри УДК, ББК, авторський знак, а також додаткову інформацію щодо особливостей цих класифікацій можна отримати у співробітників інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки.

Бібліотека виконує індексування друкованих праць.

Для якісного виконання замовлення необхідно заповнити наступні позиції:

Ваше ім’я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Місце праці чи навчання (обов'язково)

Назва наукової праці (обов'язково)

Розширена анотація на цю працю

Ключові слова

Виберіть вид видання

Вказати що саме потрібно:

 УДК ББК Авторський знак

Файл праці чи її частини:

Науковцям, співробітникам, викладачам та студентам університету послуга надається безкоштовно. Виконується протягом 2 робочих днів.