Польські ресурси

  1. Federacja Bibliotek Cyfrowych (FBC) – Федерація цифрових бібліотек –  це наступний етап створення мережі електронних бібліотек та репозитаріїв у Польщі. Назва сервісу відображає його характер – ця послуга являє собою набір провідних мережевих послуг на базі цифрових ресурсів, наявних в польських електронних бібліотеках та репозитаріях, які працюють в мережі Pionier. Ці ресурси створені у таких наукових установах як університети, бібліотеки, архіви, музеї та дослідницькі центри. FBC підтримується Познанським суперкомп’ютерно-мережевим центром. Кількість публікацій – понад 550 000.
  2. AMUR – Adam Mickiewicz University Repository – репозитарій Університету імені Адама Міцкевича в Познані. Автореферати дисертацій, ресурси з біології, хімії, фізики, математики, історії, суспільно-політичних наук.
  3. IBB PAS Repository – репозитарій Інституту біохімії та біофізики Польської академії наук.
  4. Kujawsko-Pomorska Biblioteka Cyfrowa (KPBC) -Куявсько-Поморська цифрова бібліотека – методичні, наукові та літературні ресурси для вищих навчальних закладів та шкіл. Містить більш як 40 000 публікацій.
  5. Open AGHOtwarte Zasoby Edukacyjne Akademia Gorniczo-Hutnicza w Krakowie – репозитарій відкритих навчальних ресурсів Університету гірничої справи та металургії в Кракові. Ресурси з автоматизації, фізики, хімії, електроніки, механіки,матеріалознавства, геології.
  6. Repozytorium Eny Politechnika Wrocławska репозитарій електротехнічного факультету Вроцлавської політехніки. Галузі – автоматизація, енергетика, електротехніка високих напруг.
  7. Ważniak – електронна бібліотека методичних матеріалів за проектом «Розвиток програми дистанційного навчання за напрямом вищої освіти – Інформатика». Містить ресурси з математики, фізики, електроніки, програмування, баз даних.