ТНТУ у світовому рейтингу репозитаріїв

ranking-repository.27Лабораторія „Cybermetrics“ Іспанської Національної дослідницької ради опублікувала світовий рейтинг репозитаріїв (електронних бібліотек університетів) у рамках проекту „Webometrics“ станом на січень 2019 року.

Університетський репозитарій ELARTU Тернопільського
національного технічного університету імені Івана Пулюя посідає п’яте місце по
Україні
та 126 у світовому рейтингу репозитаріїв (згідно останнього рейтингу
2017 року місця були відповідно 10 та 824). (більше…)

11 Лютого 2019

Доступ до Web of Science

Web_of_scienceУ Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06.11.2018 р. № 1213, відкрито доступ до наукометричних баз даних Web of Science та Scopus.
Ресурси доступні з будь-якого робочого місця у локальній мережі університету.

20 Грудня 2018

Вебінар „Корегування профілів автора та установи у Scopus“

webiar_imageПочаток: 09:00, 30 листопада
Шановні колеги, запрошуємо Вас на майбутній вебінар „Корегування профілів автора та установи у Scopus“, який буде присвячений таким питанням:

  • * Як створюється профіль автора у Scopus?
  • * Інструмент корегування профілю автора.
  • * Принципи формування профілю установи у Scopus.
  • * Можливості управління профілем установи.

(більше…)

23 Листопада 2018

Рейтинг популярності матеріалів в інституційному репозитарії ELARTU

top20_1У рамках Міжнародного тижня Відкритого доступу проаналізовано популярність розміщених в інституційному репозитарії матеріалів відкритого доступу. Представляємо Вашій увазі топ матеріалів за переглядами і звантаженнями та топ авторів, чиї матеріали частіше переглядалися і звантажувалися. (більше…)

22 Жовтня 2018

Тестовий доступ до 14 баз даних EBSCO-Publishing

ebscoЗ 11 травня до 10 червня 2018 року відкрито тестовий доступ до eIFL-пакету колекції 14 повнотекстових баз даних компанії EBSCO-Publishing. Детальніше…

11 Травня 2018

Scopus

ScopusШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

З 1 листопада 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1286 від 19.09.2017 року, згідно укладеного договору із Державною науково-технічною бібліотекою України (ДНТБ України), відкрито доступ до електронної наукової бази Scopus. Про базу даних Scopus на сайті науково-технічної бібліотеки ТНТУ імені Івана Пулюя.

03 Листопада 2017

Семінар “Можливості платформи Web of Science для продуктивної роботи науковця”

12 травня 2017 року в читальному залі бібліотеки Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відбувся семінар “Можливості платформи Web of Science для продуктивної роботи науковця”. Детальніше…

05 Травня 2017

Подяка

img_0832Науково-технічна бібліотека ТНТУ висловлює щиру вдячність та подяку представникам Люблінської Політехніки, зокрема панові докторові Павелу Комаді, за подаровані книги та періодичні видання.

Переконані, що подаровані Вами видання гідно поповнять фонд нашої бібліотеки, знайдуть вдячного читача та будуть корисними для науковців, аспірантів, для усіх, хто вивчає польську мову, цікавиться історією, культурою та науковими досягненнями Польщі.

24 Жовтня 2016

Творчий вечір тернопільських поетес Тамари Ткачук-Гнатович та Оксани Дяків

«Від Дністра до Горині – єднання сердець» під такою назвою 10 жовтня 2016 року в Будинку письменників (м. Київ) відбувся творчий вечір тернопільських поетес Тамари Ткачук-Гнатович та Оксани Дяків. Ведучим поетичного вечора був наш земляк, поет, драматург, радник голови НСПУ, заслужений діяч мистецтв України Василь Фольварочний. (більше…)

17 Жовтня 2016

Тестовий доступ Walter de Gruyter

GRUYTERНімецьке наукове видавництво Walter de Gruyter, що спеціалізується на виданні академічної літератури, відкрило тестовий доступ до своєї бази до 10 червня 2016 року. Детальніше…

13 Травня 2016