Вебінари організації Clarivate та Elsevier у квітні

1Вебінари від Clarivate та Elsevier у квітні:

  • 4 квітня – «Розширені можливості платформи Web of Science»
  • 25 квітня четвер – «Рішення Clarivate для розробки вашої рейтингової стратегії»

(більше…)

02 Квітня 2024

Міжнародний день дарування книг

Міжнародний день дарування книгМіжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Мета цього дня — надихнути людей по всьому світу дарувати 14 лютого книги — бібліотеці, другу, членам родини. (більше…)

07 Лютого 2024

Українські журнали в Scopus та Web of Science

Scopus та Web of ScienceУкраїнські наукові журнали в базах даних Scopus та Web of Science
Шановні науковці!
Пропонуємо до вашої уваги перелік українських наукових журналів, які індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus та/або Web of Science. Всього 181 видання. (більше…)

26 Січня 2024

2023

29 Листопада 2023

До уваги науковців!

Research4LifeДо уваги науковців!

Про можливість учас­ті у вебінарах.

З метою по­пу­ля­ри­зу­ва­ти платформу «Research4Life» серед українських користувачів та ознайомити з її можливостями, фахівці Державної науково-технічної бібліотеки України та проєкту «Research4Life» підготували серію вебінарів українською мовою. Вони триватимуть з 31 жовтня до 6 листопада 2023 року.

(більше…)

31 Жовтня 2023

З днем незалежності

з_днем_незалежності

Незалежність — синонім слова свобода — свобода думок та вчинків. Незалежність — це безумовна віра в себе і здатність відстоювати свою точку зору в будь-якій ситуації. Незалежність — це своє власне бачення світу. Саме таке свято Україна святкує сьогодні. І саме таким шляхом наша держава сьогодні йде — шляхом утвердження єдиної української нації, яка усвідомила себе і готова битися за власну ідентичність.

З Днем Незалежності! Нехай у темні години ворожої жорстокої навали в серці яскраво горить шевченківський вогонь любові до рідної України — країни гір і степів, швидких річок і золотих полів, зелених лісів і глибоких морів, відважних і гордих, гідних і люблячих людей. Зі святом!

24 Серпня 2023

Книги про злочини комуністичного тоталітарного режиму

631ef390527f28000e6774fc_optimized_257Національна асоціація дослідників Голодомору-геноциду українців для використання у науковій та дослідницькій роботі передала бібліотеці ТНТУ підбірку видань, що розкривають злочини комуністичного тоталітарного режиму.
Ознайомитися з переданою літературою можна за посиланням.

06 Липня 2023

Research4Life

Research4LifeСпільнота Research4Life надала безплатний доступ до своїх ресурсів для українських установ.
Такі потужні видавництва як Royal Society of Chemistry, Nature, Wiley, Elsevier, Wolters Kluwer, Oxford University Press, Taylor & Francis, De Gruyter, IOP, SAGE, Cambridge University Press, Emerald, BioOne, IOS Press та ін. виявили бажання підтримати Україну у цей нелегкий час. Детальніше…

26 Червня 2023

Додавання праць у Mendeley

MendeleyІнструкція з додавання праць у бібліотеку персональної бібліографії Mendeley. Детальніше…

04 Травня 2023

Тестовий доступ до Bentham Science

Bentham-Science-JournalsПідтримуючи наукову спільноту України в умовах війни, видавництво Bentham Science відкрило українським закладам вищої освіти та науковим установам безкоштовний тестовий доступ до своїх електронних ресурсів до 31 грудня 2023 р.Детальніше

27 Квітня 2023