Профілі авторів

* Scopus

   У бібліографічно-реферативну базу даних Scopus (детальніше про Scopus) публікації авторів надходять з великого числа баз даних, видавництв та журналів, що видаються в різних країнах й різними мовами. Отож дані про автора не завжди точні а також часто створюються декілька записів про одного і того ж автора. У Scopus автор може відшукати себе за допомогою безкоштовного пошуку за автором Scopus Author Preview.

   Щодо виправлення неточностей та дублювань у БД Scopus див. сторінку „Корекція профілів“ (scopus.com/authorfeedback).

   Для „Статистики публікацій за авторами“ використовується Scopus Author Identifier. Якщо Ваш Scopus Author Identifier не представлений (чи помилковий) у даній статистиці — звертайтеся у бібліотеку чи надсилайте дані поштою.

* ORCID

   Детальніше про ORCID.

* ResearchID

   Детальніше про ResearchID.

* ELARTU

   З інституційного репозитарію ELARTU отримується дані про публікації у відкритому доступі. Наводиться кількість таких публікацій та складається бібліографічний список. У якості профілю автора використовується повне „прізвище ім’я та по-батькові“ (кирилицею). Враховуються матеріали авторів, які працюють чи працювали в ТНТУ. Публікації, об’єднані у збірники, не враховуються. Статті зі збірників автори можуть опублікувати в ELARTU окремо. Щодо розкриття ініціалів та інших виправлень у ELARTU звертайтеся до адміністратора.

* ЕК НТБ ТНТУ

   ЕК НТБ ТНТУ відображає матеріали працівників ТНТУ, наявні у бібліотеці.
У якості профілю автора використовується „прізвище та 2 ініціали“ (кирилицею). Враховуються матеріали авторів, які працюють чи працювали в ТНТУ.
Статті з журналів також представлені в ЕК. У статистику попадають матеріали з явно вказаними усіма авторами. Щодо однотипного запису „прізвище та 2 ініціали“ та інших виправлень у ЕК звертайтеся.

* Google Академія

   Детальніше про Google Scholar.
Для автора рахуються кількість публікацій, цитувань та індекс Гірша.

      Див. також:

Бібліометрика української науки / ТНТУ

Бібліографічні посилання служби Google Академія