Міжнародний день дарування книг

Міжнародний день дарування книгМіжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Мета цього дня — надихнути людей по всьому світу дарувати 14 лютого книги — бібліотеці, другу, членам родини. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек. Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

Шановні викладачі, співробітники та студенти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, долучайтеся до акції «Подаруй бібліотеці книгу»! Якщо ви маєте вдома цікаві книги, які вже прочитали, або маєте можливість придбати нову книгу, журнал чи довідник — підпишіть їх гарними побажаннями і подаруйте нашій бібліотеці! Кожна подарована книжка знайде свого вдячного читача.

Подарувати книги бібліотеці ви зможете в будь-який день. Чекаємо Вас у приміщенні бібліотеки ТНТУ ім. І. Пулюя. Акція безстрокова.

Даруйте книги з любов’ю та нехай, звичайний зимовий день, перетвориться для вас на добру традицію – дарувати книжки, бо книжки — то любов!

Див. також