Wiley

Wiley_site
З 1 лютого 2020 стартував тримісячний (лютий – квітень) тестовий доступ до журналів видавництва Wiley.

Доступ можливий у локальній мережі університету і забезпечується через платформу Wiley Online Library.

JohnWiley&Sons (скорочене найменування – Wiley) – одне з найдавніших академічних видавництв у світі, яке має багату історію та захоплюючу колекцією контенту та рішень для науки, вищої освіти та бізнесу.

Видавництво публікує матеріали у всіх галузях знань. Компанія володіє правами на понад 21000 наукових книг (щороку видається близько 1000 нових назв), 1600 наукових журналів (серед яких вагома частка відомих на весь світ та престижних видань), а також енциклопедії, довідники, бази даних наукової інформації з хімії та медицини (зокрема Кокранівська бібліотека доказової медицини). Доступ до наукового контенту видавництва відбувається через платформу Wiley Online Library (www.onlinelibrary.wiley.com).

У журналах видавництва опубліковано дослідження понад 450 лауреатів Нобелівської премії. Щорічно журнали Wiley демонструють високі показники цитування та імпакт-фактори, до того ж багато видань займають перші позиції у рейтингах за відповідними галузями знань.

У рамках тестового доступу для користувачів буде доступна найбільша колекція журналів Wiley, а це понад 1500 назв сучасних журналів. Доступними будуть також архіви журналів за понад 20 років – з 1997 року до сьогодні. За тематичним спрямуванням журнали охоплюють всі предметні напрямки сучасної науки.

Тестовий доступ надано 50 науковим установам та університетам України за організаційної підтримки Державної науково-технічної бібліотеки України.

Разом із представниками видавництва Wiley запланована серія ознайомчих вебінарів та семінарів.

Ознайомитися з ресурсами видавництва можна з будь-якого комп’ютера у локальній мережі університету та у бібліотеці (електрорний читальний зал). Адреса платформи Wiley Online Library https://www.onlinelibrary.wiley.com

Wiley_logo