EBSCO

З 11 травня до 10 червня 2018 року відкрито тестовий доступ до eIFL-пакету колекції 14 повнотекстових баз даних компанії EBSCO-Publishing: ebsco

Колекція містить наступні багатопрофільні бази:

 1. Academic Search Premier;
 2. Business Source Premier;
 3. MasterFILE Premier;
 4. ERIC;
 5. GreenFILE;
 6. Health Source – Consumer Edition
 7. Health Source: Nursing/Academic Edition
 8. Library, Information Science & Technology Abstracts
 9. MEDLINE
 10. Newspaper Source;
 11. Regional Business News.
 12. Teacher Reference Center
 13. AHFS Consumer Medication Information
 14. European Views of the Americas: 1493 to 1750
Доступ до баз надається лише з локальної мережі університету з адресою http://search.ebscohost.com!

Детальніше:

Academic Search Premier

Ця мультидисциплинарная база даних містить повні тексти більш ніж 4600 журналів, з яких близько 3900 найменувань є попередньо рецензованих. Передбачені дублюючі файли більш ніж для 100 журналів у форматі PDF за період з 1975 року по теперішній час. Також забезпечується можливість пошуку серед більш ніж 1000 найменувань джерел цитування.

Business Source Premier

Business Source Premier — найпопулярніша в галузі база даних з досліджень в області бізнесу, яка містить повні тексти більш як 2 300 журналів і повні тексти статей з більш як 1 100 рецензованих видань. У базі даних представлений повний текст джерел, найраніший з яких датований 1886 роком, а також доступні для пошуку посилання починаючи з 1998 року. Business Source Premier перевершує інші бази даних по повноті представлених текстів, що відносяться до всіх дисциплін бізнесу, в тому числі до маркетингу, менеджменту, інформаційних систем для менеджменту (MIS), управління виробництвом і експлуатацією (POM), бухгалтерії, фінансів та економіки. Ця база даних щодня оновлюється на сервері EBSCOhost.

MasterFILE Premier

Ця багатопрофільна база даних, створена спеціально для публічних бібліотек, містить повні тексти більш як 1 700 видань загальної спрямованості за період з 1975 року по теперішній час. Охоплюючи практично всі предметні області загальної спрямованості, MasterFILE Premier містить також повні тексти близько 500 довідників, 164 400 документів-першоджерел і колекцію зображень, що налічує 592 000 фотографій, карт і прапорів. База щодня оновлюється на сервері EBSCOhost.

ERIC

База даних ERIC (Education Resource Information Center), що забезпечує доступ до освітніх видань і ресурсів, містить більше 1,3 млн записів і інформацію з журналів, включену в бази даних Current Index of Journals in Education і Resources in Education Index.

GreenFILE

База даних GreenFILE пропонує детальну інформацію, яка покриває всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище. Це зібрання наукових, державних і популярних робіт включає вміст про глобальне потепління, екологічному будівництві, забрудненні навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, поновлювані джерела енергії, переробки відходів та багато іншого. База даних надає предметний покажчик і реферати для приблизно 38 4000 записів, а також повного тексту у відкритому доступі для більш ніж 4700 записів.

Health Source – Consumer Edition

Ця база даних є найбільш повний збірник даних з охорони здоров’я, доступних для бібліотек у всьому світі, і включає різні галузі охорони здоров’я, такі як медичні науки, харчування, виховання дітей, спортивну медицину і загальну охорону здоров’я. У базі даних Health Source: Consumer Edition представлено близько 80 повнотекстових журналів, присвячених охороні здоров’я.

Health Source: Nursing/Academic Edition

Ця база даних надає близько 550 повнотекстових наукових журналів з багатьох медичних дисциплін. Health Source: Nursing / Academic Edition також представляє ресурс AHFS Consumer Medication Information, в який включені 1300 інструкцій із застосування пацієнтами непатентованих лікарських засобів (понад 4700 торгових марок препаратів-дженериків).

Library, Information Science & Technology Abstracts

База даних Library, Information Science & Technology Abstracts (LISTA) включає покажчик більш ніж 560 основних журналів, приблизно 50 пріоритетних журналів і близько 125 обраних журналів, а також книги, звіти про дослідження і праці конференцій. Зміст охоплює бібліотечна справа, класифікацію, каталогізація, бібліометрія, онлайновий доступ до інформації, інформаційний менеджмент і багато інших питань. База містить інформацію, що відноситься до середини 1960-х.

MEDLINE

База даних MEDLINE містить велику інформацію з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системи охорони здоров’я, доклінічних досліджень та безлічі інших питань. База MEDLINE була створена Національної медичної бібліотекою і використовує індексацію MeSH (Medical Subject Headings) з можливістю пошуку в деревовидної і древовидно-ієрархічній структурі з використанням пошуку по підзаголовкам і “вибухового” вилучення з архіву об’ємом 5 400 біомедичних журналів.

Newspaper Source

У базі даних Newspaper Source представлені повні тексти ( “від кірки до кірки”) більш ніж 40 газет США і міжнародних газет. База даних також містить вибрані повні тексти 389 регіональних газет (США). Крім того, є також повнотекстові стенограми теле- і радіоновин.

Regional Business News

Ця база даних містить вичерпні повнотекстові матеріали регіональних видань з бізнесу. Regional Business News охоплює понад 80 регіональних видань по бізнесу з усіх великих міст і сільських районів США. Клацніть тут для отримання повного списку найменувань. Клацніть тут для отримання додаткової інформації.

Teacher Reference Center

База даних Teacher Reference Center містить покажчик і короткі реферати 280 популярних журналів для викладачів та адміністраторів навчальних закладів.

AHFS Consumer Medication Information

AHFS Consumer Medication Information – це довіряти джерелу і визнаний стандарт інформації з лікарських засобів для пацієнтів, доступний англійською та іспанською мовами. Виданий Американським товариством фармацевтів системи охорони здоров’я (AHFS) ресурс включає більше тисячі монографій з інформацією з лікарських засобів, викладених зрозумілим для споживачів мовою. Ресурс увійшов в десятку лауреатів національного конкурсу серед видань по освіті споживачів, проведеного Міністерством охорони здоров’я і соціальних служб США. Зміст оновлюється щомісяця.

European Views of the Americas: 1493 to 1750

Ця нова бібліографічна база даних, яка містить об’ємний покажчик, призначена для бібліотек, науковців та індивідуальних дослідників, які цікавляться європейськими інформаційними ресурсами, пов’язаними з Америкою. База даних European Americana, що представляє хронологічний опис робіт, виданих в Європі в 1493-1750 роках і були присвячені Америці, є авторитетним джерелом біографічної інформації, популярним серед вчених усього світу. База даних містить понад 32 000 записів і пропонує доступ до великої інформації про Америку, виданої в Європі до 1750 року. Бібліотека зібрана EBSCO Publishing спільно з бібліотекою Джона Картера Brown Library.